Türkçe TL Turkey
Teslimat Ülkesi:
Hesabım

Özellikle son zamanlarda artan model ve renk seçenekleriyle pek çok tesettürlü kadının vazgeçilmez seçeneklerinden biri haline gelen tunik modelleri, rahatlığı ve şıklığıyla da göz doldurmaya devam ediyor. 

Arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle dışarıya çıkarken tercih edebileceğiniz sportif ve şık çizgilere sahip tuniklerinizi günlük kombinlerinizde, resmi ve klasik çizgilere sahip tuniklerinizi iş hayatınızda tercih edebileceğiniz kombinlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bu sayede, bir yandan gündelik hayatın koşuşturmasında rahatlığınızdan ödün vermeyip, bir yandan da farklı tarz ve modeldeki tuniklerinizle şıklığınızı konuşturma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Tunik Kombinleri

Tuniklerinizi sportif ve günlük kombinlerinizin altın parçası olarak kullanabileceğiniz gibi, altına topuklu ayakkabı giyerek destekleyebileceğiniz, daha klasik çizgilere sahip modeller de beğeninize sunulmuş durumda. Tunik modeli seçiminizde tercih edebileceğiniz kumaş modeli bile kombininizde büyük bir fark yaratabilir.

Siyah, şifon bir tunik, altına giyebileceğiniz topuklu siyah ayakkabılar, sık bir çanta üçlemesiyle birlikte iş hayatınızda tarzınızla adınızdan söz ettirmeniz fazlasıyla mümkün. Aynı zamanda sıcak yaz günlerinde tercih ettiğiniz şifon kumaş sayesinde hem serin kalıp hem de vücut hatlarınızı belli etmeden şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

Arkadaşlarınız veya sevdiklerinizle birlikte bir şeyler içmeye veya alışverişe çıktığınızda, bol kesimli kot pantolonunuzun üstüne, sportif çizgi ve modeller içeren bir tunik giydiğinizde rahat şıklığın tadını çıkarabilirsiniz. Ancak, üzerinde desenlerin olduğu sportif bir model tercih ettiğinizde, eşarbınızı hafif tonlarda ve tek renk tercih etmeniz tunik kombininizin bütünlüğü ve şıklığı açısından oldukça önemlidir. Bu noktada, tarzınıza uygun modeldeki tunik dikkatleri üzerine çekecek; aşırıya kaçmadan başörtünüzle bir uyum sağlayacaktır. Ayakkabı ya da çantanızı başörtünüzle aynı tek ton ve hafif tonda tercih ettiğinizde, baştan aşağıya bütün kombininiz bir uyum içinde olacak, şıklığınızla adınızdan söz ettireceksiniz.

Seçtiğiniz tunik modeli her ne olursa olsun, vücut yapınıza ve hatta ten renginize uymadığı sürece, istediğiniz şıklığa ulaşmanızı engellemeye sebep olacaktır. Bu nedenle vücudunuzu iyi tanımalı ve üstünüze hem çok yapışmayan hem de fazla bol olmayan bir modeli tercih etmelisiniz. Bu sayede hem tesettür çizgisinden çıkmaz; hem de aşırı salaş bir görünümden korunmuş olursunuz.


  • Aug 09, 2017
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

E-posta adresiniz sitede görüntülenmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.*


Top