Türkçe TL Turkey
Teslimat Ülkesi:
Hesabım

Sonbaharın gelişi ile birlikte, 2017 sonbahar tesettür modası iyice merak edilmeye başlandı. Sonbaharda en çok hangi renklerin, hangi modellerin moda olacağını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Sonbahar sezonunda tunikler, elbiseler ve abiyeler kullanıcılarıyla buluşmaya başladı. 

Tesettür Abiye Modelleri 2017

 

Bu senenin abiye elbiselerinde kadifeye sık sık rastlayacağız. Kadife kumaştan yapılmış elbiseler kadar kadifeyi ince bir detay olarak kıyafetlere işleyen abiye modelleri de bu senenin göze çarpan parçalarından olacak. Yine abiye modellerde elbisenin alt kısımlarında parıltılar ve simler bu sonbaharda da çok moda.

Abiye modellerinde, çan etek, kalem etek modellerine sahip abiyeler bu sene vitrinlerde yerlerini alacaklar. Bu modellerde genellikle mürdüm, bordo, siyah, safir, zümrüt renklerine bol bol rastlayacağız. Abiyelerin altında ise süet ve mat renkli ince topuklu ayakkabılar 2017 abiye modelleri ile kombine edilen ayakkabılar olacaklar. 

Sonbahar Tesettür Kombinleri

Bu sene kıyafetlerde koyu renkler tercih edilirken, canlı eşarp ve şallarla renklendirilen kombinler göze çarpıyor. Bu sene koyu renkler kendi hakimiyetini ilan etse de bu renkleri açık renkli kıyafetlerle ve aksesuarlar ile kombine etmediğinizde oldukça boğucu bir görüntü elde edersiniz. 

Günlük yaşamda tesettürlü kadınların asla vazgeçmedikleri parçalardan olan tunikler, abartısız şıklığın anahtarı görevini üstleniyor. Bu sene kendiliğinden kolyeli tunikler ile kalın kemerli tunikler kadınlara şık ama feminen bir görünüm sergileme konusunda yardımcı olacak. Bu senenin tunik renklerinde koyu kahve, mint, fuşya, mercan renklerini sık sık göreceğiz. 

Bu senenin modası tek bir kıyafet yerine birden fazla parçayı aynı anda kombine ederek oluşturacağınız parçalı kombinler ile pek çok farklı parçayı bir araya getirme şansına sahipsiniz. Kombininize ekleyeceğiniz, şallar, atkılar, manto ve pardesüler ile canlı ve şık bir görünüme sahip olacaksınız. Aynı zamanda bu senenin modası olan bordo rengi, pudra pembe ve bej renkleriyle kombine edilerek oluşturulan şık ve feminen sonbahar tesettür modelleri bu sene daha çok rastlayacağımız modeller arasında yer alacak. Aynı zamanda şık bir duruş sergilemek için bu renk kombinler yapıldığında süet bot ya da çizmeler giyilmeli, kıyafete ayrı bir zarafet katılmalıdır.   • Sep 20, 2017
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

E-posta adresiniz sitede görüntülenmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.*


Top