Türkçe TL Turkey
Teslimat Ülkesi:
Hesabım

Sıcak yaz günlerinin gelmesiyle birlikte, tatil sezonunun da açıldığı bu günlerde mayo arayışları da başlamış durumda. Bu noktada, tesettürlü kadınların mayo seçimi biraz daha zorlayıcı olabilmektedir. Rahatlığının ve renginin yanı sıra dikkat çekmemesi adına dikkatli bir seçim gerektiren tesettür mayolar doğru seçilmeli ve böylece tatilinizi gönül rahatlığıyla geçirebilmelisiniz.


Kumaş Seçimi

Söz konusu durum tesettür mayo olduğunda kapalı ve yarı kapalı olmak üzere iki çeşit mayo seçeneğine ulaşmanız mümkün. Ancak, seçeneğiniz hangi tür tesettür mayo modeli olursa olsun, kumaşının doğru olması en önemli noktalardan biridir. 

Hem denize veya havuza girip çıktıkça ıslanan mayonuzun teninize yapışıp sizi rahatsız etmemesi, hem de bütün gün güneş ışınlarının altında sizi yakıp sağlığınızı tehdit edecek yapıda olmaması için kumaş seçimi oldukça önemlidir.

Polyester adı verilen kumaş türünden mümkün mertebe uzak durmanızda fayda var. Çünkü, bu kumaş modelleri yapısı itibariye cildinize hava aldırmaz ve bu noktada pek çok sağlık problemine sebep olabilmektedir. 

Tercih ettiğini tesettür mayo modeli ne olursa olsun, kumaş modeliyle size rahatlık sağlamalıdır. Tatilinizin keyfini doyasıya çıkarmanız ve rahatlığınızdan ödün vermemeniz adına kumaş seçimini göz ardı etmeden tesettür mayonuzu tercih etmelisiniz.

Renk Seçimi

Tesettür mayo tercihlerinizde renk seçimi oldukça önemli bir durumdadır. Şüphesiz ki tesettürlü kadınların mayo tercihinde en çok dikkat ettiği hususlardan bir tanesi vücut hatlarını belli etmeden rahat bir şekilde denize ya da havuza girip çıkmanızı sağlamasıdır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli husus, tesettür mayonuzu koyu renk skalasından bir renk tercih ederek seçmenizdir. Bu sayede dikkatleri üzerinize çekmeyecek, keyifli bir şekilde tatilinizin tadını çıkarabileceksiniz. 

Tesettür için mayo tercihiniz açık renk tonlarında olursa, suya girip çıktığınızda ister istemez ıslak olması nedeniyle üzerinize yapışan mayonuz, vücut hatlarınızı koyu renk tonlarındaki bir tesettür mayoya oranla çok daha fazla belli edecektir. Bu durumdan kaçınmak adına koyu bir renk tercih ederek, rahatsız olmadan rahatlıkla suya girip çıkabilirsiniz.

Renk ve kumaş seçimi gibi temel ve en önemli iki konuya dikkat ettiğinizde rahatlıkla rahat ve işlevsel bir mayo modelini bulup, rahatlıkla tatilinizi yapmanız mümkün olacaktır.


  • Aug 17, 2017
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

E-posta adresiniz sitede görüntülenmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.*


Top