Türkçe TL Turkey
Teslimat Ülkesi:
Hesabım

Tesettürlü kadınların olmazsa olmazları haline gelen aksesuarlar, kombinlerinin tamamlayıcıları olarak görev alıp, şıklıklarını tamamlama konusunda büyük bir öneme sahip durumdadırlar. Günümüzde pek çok farklı model ve tarzda aksesuar seçimleriyle kombininize son dokunuşları yapıp, şıklığınızı rahatlıkla tamamlama şansına sahip olursunuz.

 

Takı Seçimi

Takı seçimi tarzınız ne olursa olsun doğru kullanıldığında şıklığınızı tamamlayarak istediğiniz görüntüye ulaşmanızı sağlar. Tesettür giyimde takı da olmazsa olmaz aksesuarlardan biri haline gelmiş durumda. Seçtiğimiz takının tarzı, büyüklüğü, modeli ve rengiyle tarzımızı yansıtma şansı yakalar, kombinimizi istediğimiz şekilde tamamlayabiliriz.

Takı konusunda seçiminiz kolyelerden yana olacaksa, eşarp bağlama stili ve kıyafetinizin yaka bölümünü göz önüne alarak en doğru kolyeyi bulma şansını yakalayabilirsiniz. Başörtünüz sade bir modelse ve bağlanışı fazla gösterişli değilse, kolyenizi iri taşlardan oluşan, gösterişli bir modelden tercih edebilirsiniz. 

Eğer kombininiz fazla gösterişli ve göze çarpıyor ise, takacağınız kolye daha sade, ufak bir taştan oluşan modellerden yana olursa, çok daha doğru ve şık bir görünüme kavuşursunuz.

Çanta Seçimi

Çantalar her kadının olmazsa olmaz aksesuarlarından biridir. Bu noktada hem kıyafetinize uygun hem de ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla giderebilecek bir çanta bulmak çok önemlidir. 

Eğer kombininiz mat renklerden oluşuyorsa, çantanızı biraz daha parlak bir renk ve yapıdan seçerseniz, kombininizi tekdüzelikten kurtararak hareket kazandırabilme şansını yakalarsınız. Eğer kombininiz pastel rengi modellerden oluşuyorsa, toprak rengi bir çanta seçimi, tesettür aksesuar tercihinizde oldukça doğru olacaktır. Başörtünüzle çantanızı kombinleyerek, kombininizin bütünlüğünü sağlayıp şıklığınıza şıklık katma fırsatı da bulmanız kaçınılmaz olacaktır.

Günlük bir kombininiz için, omuzdan askılı veya dirsek ile bilek arasında taşınabilen, başörtünüz ve kıyafetinizle uyumlu çantalar da şıklığınızın tamamlayıcıları olarak görev alabilirler. 

Sade ve özellikle beyaz bir gömlek tercih ettiğinizde, askı detayı zincirli olan bir model oldukça güzel görünecektir. Aynı durum eteğinizin pileli bir modelde olmasıyla da mümkün olacaktır. 

Aynı zamanda seçeceğiniz bir fuların renginin çantanızla uyumlu olması genel bütünlüğü ufak dokunuşlarla sağlamış olup, şıklığınıza şıklık katarak kombininizi tamamlamanızı sağlayacaktır. Ufak bir ayrıntı gibi görünse de denediğinizde aksesuar olarak çok doğru bir seçim yaptığınızı kolaylıkla fark edeceksiniz.


  • Aug 07, 2017
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

E-posta adresiniz sitede görüntülenmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.*


Top