Türkçe TL Turkey
Teslimat Ülkesi:
Hesabım

Tunik alırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Tunik kombinleri yaparken, tuniğin desen ve detaylarına dikkat ettiğiniz kadar, tuniğin kumaşının kaliteli olmasına da dikkat etmelisiniz. Tesettür giyiminde, kumaş seçimine önem verilmelidir. Kalitesiz ve içinde sizi rahatsız hissettirecek kumaşları, elbiseyi beğenseniz dahi almamaya özen göstermelisiniz. 

Hangi Renk Hangi Renk İle Kombinlenmeli?

 

Tasarımı ve şıklığı, geniş bir renk yelpazesi içerisinde sunan tesettür giyim moda dünyasına damgasını vuran elbise tasarımlarına sahiptir. Eskiden aynı renklerde tasarımlar üretilirken; günümüzde tesettür modasının yaygınlaşması ile beraber renk skalasındaki genişleme istenilen renkte kıyafetler almayı sağlamıştır. Pek çok renkte tesettür kıyafeti üretilmesi ise, kullanıcıların hangi renkleri birbirleriyle kombin ederlerse daha başarılı ve şık bir görünüme ulaşacaklarını merak etmelerine neden olmuştur. Peki, hangi rengi, hangi renk ile kombinlemeliyiz? Nasıl bir görüntü sergilemeyi istediğinize göre değişecek tunik kombinlerine karar vermek için öncelikle nasıl görünmek istediğinize karar vermelisiniz. Neşeli ve mutlu görünmek istiyorsanız; bebek mavisi, sarı ile mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Şık ve cesur görünmek istiyorsanız; siyah ile bordo; lacivert ile gri size bu görünümü sağlayacaktır. Günlük bir görünüm istiyorsanız, askeri yeşil, bej ve gül kurusu renklerini birbirleriyle kombine edebilirsiniz. 

Ten Rengine Göre Kıyafet Seçimi Nasıl Yapılır?

Teninize yakışacak renkleri tercih etmelisiniz. Her renk her insana yakışmaz, ten renginizin tonuna ve yapısına uygun giyinmelisiniz. Esmer tenli kadınlara beyaz ve açık renkler çok yakışırken; açık tenli kadınlara daha canlı ve parlak renkler yakışır. Aynı zamanda iki baskın rengi tunik kombininde kullanmak boğucu bir etki yaratabilir. Bu yüzden baskın br renk belirleyip o rengin yanına daha az baskın bir ton hatta o rengin daha açık bir tonunu tercih ederek, muhteşem kombinler yaratabilirsiniz. Yine spor giyinmek istiyorsanız tuniğinizi bir spor ayakkabıyla ya da sneakers ile kombinleyebilirsiniz; daha ciddi bir görünüm istiyorsanız topuklu ayakkabı ve çizmelerle bu görünümü yakalayabilirsiniz. 

Bu bilgiler ışığında siz de, size yakışacak tunik modelleri bulabilir, kendi ten renginize ve nasıl bir görünüm elde etmek istediğinize göre bu tunikleri kombinleyebilirsiniz.


  • Sep 25, 2017
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

E-posta adresiniz sitede görüntülenmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.*


Top