Türkçe TL Turkey
Teslimat Ülkesi:
Hesabım

Sadelik ve şıklığın bir arada bulunduğu tesettür model seçimlerinizde, gideceğiniz yerlere uygun kombinler yaparak bütünlüğünüzü tamamlayıp; istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Bu nedenle de gideceğiniz yere uygun bir şekilde nasıl giyinilir veya ne tarz kombinler ne tür mekanlara uygun olur gibi noktaları biliyor olmanızda fayda var. 

 

Tesettür modelleri ve kombinlenmeleri konusunda fikir sahibi olduğunuzda, gideceğiniz yere uygun bir şekilde rahatlıkla giyinmeniz de mümkün hale gelmektedir.

Abiye Tesettür Modelleri

Özel davetler, düğün veya katılmanız gereken organizasyonlar, gece kombinleri gibi durumlar söz konusu olduğunda aşırıya kaçmadan, size uygun ve doğru kombini yapıp şıklığınızı oluşturmak kimi zaman zor olabilmektedir. Özellikle tesettür kombinlerinde aşırıya kaçmadan, sadelik ve şıklığı doğru oranda kombinlemek için bazı noktalara özen göstermelisiniz.

Fazla dar, vücudu saran modelleri tercih etmemeli, ancak abiye kombininize ufak detaylarla şıklık katabilirsiniz. Yer yer dantel işlemelerin, göz alıcı birkaç tane taşın bulunduğu kıyafet seçiminizin aşırıya kaçmaması adına, eşarp ve ayakkabılarınızı sade, tek renk ve detaysız seçerek bütünlüğü tamamlayabilir; tesettür çizgisinden çıkmadan şıklığınızı konuşturabilirsiniz. 

Kombinlerinizi tek parçadan oluşturabileceğiniz gibi birden fazla parçadan da oluşturabilirsiniz. Eteğinizi sade tercih edip, üst kısmınızı detaylandırırsanız; eşarbınızı kesinlikle sade ve desensiz tercih etmelisiniz. Eğer üst kısmınızı sade; ancak eteğinizi dantel, model, taş veya detaylı tercih ederseniz, eşarbınızı bir nebze daha gösterişli bir modelle tercih edebilirsiniz.

Günlük Tesettür Modelleri

Günlük tesettür kombinlerinizde aşırıya kaçmadan; dökümlü, salaş, üzerinize yapışmayan modelleri tercih ederek şık bir görünüme ulaşmanız mümkün. Son zamanlarda oldukça moda olan tunik kullanımıyla da kombinleyeceğiniz günlük tesettür modeli tercihinize ayrıntı katmak isterseniz, sade takı tercihlerinde bulunabilirsiniz. Özellikle taşlı yüzüklerin veya eklem yüzüklerinin hem zarif hem sade hem de şık durmasıyla kombinlerinizi tamamlayıp, ufak detaylarla çok daha şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde yarasa kollu model tercihlerinde bulunarak, bunalmadan ve şıklığınızdan ödün vermeden rahatlıkla kombinlerinizi yapabilirsiniz. 

İki parçadan oluşan modellerinizde klasik veya spor tercihlerinizle tarzınızı yansıtabilmek adına kıyafetler haricinde ayakkabı ve eşarp modellerini de kullanarak tarzınızı konuşturabilirsiniz.


  • Aug 10, 2017
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

E-posta adresiniz sitede görüntülenmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.*


Top