Türkçe TL Turkey
Teslimat Ülkesi:
Hesabım

Tesettürlü genç hanımların başta özel günler olmak üzere gündelik yaşamda giymeyi tercih ettiği kıyafetler üzerine hazırladığımız genç kızlar için tesettür kombinleri yazımızda sizlere ipuçları ve öneriler vereceğiz.

Genç kızların en çok tercih ettiği tesettür giyim parçalarını sizler için derledik

Maksi Etekler

 

Genç kızların konforlu ve şık bulduğu maksi etekler yıllardır moda olmayı sürdürüyor. Son derece şık kombinlerin yapıldığı maksi etekler dört mevsim giyilebilen son derece şık parçalar. Gömlek ve bluzlarla kolayca kombin yapılabilen maksi etek kombinleri genç kızların vazgeçilmezlerinden diyebiliriz.

Uzun Gömlek – Pantolon

Son derece rahat olan gömlek pantolon kombinleri de hareketli genç hanımların en çok sevdiği kombinlerden. Özellikle spor giyinmeyi seven genç hanımların spor ayakkabılar ve spor gömleklerle hazırladıkları bu kombinler rahat hareket kabiliyeti de sağlıyor. 

Tunik – Pantolon

Yine uzun gömlek gibi tunikler de genç hanımların favorilerinden; tunik kombinleri hazırlarken gündelik giyimde kot ve keten pantolonlar, özel günlerde ise kumaş pantolonlar tercih ediliyor. Kış aylarında bot ve çizmeler, yaz aylarında spor ayakkabı, babet ve sandaletlerle yapılan tunik pantolon kombinleri ile müthiş bir konfor sağlamak mümkün. Özellikle lise ve üniversite çağındaki genç hanımların tercih ettiği bu kombin, orta yaş tarafından da oldukça konforlu bulunuyor.

Sezonun trend kumaş ve renkleriyle muazzam kombinler hazırlamak mümkün; eşarp seçiminde de genç kızlara şal kullanımını öneriyoruz. Çünkü şallar hem çok pratik hem de genç kızlara çok yakışıyor. 

Tek Parça Elbiseler

Tek parça elbiseler de genç kızların en çok tercih ettiği kıyafetlerden; özellikle yaz aylarında tesettür elbise modellerinde renkli ve floral desenler genç hanımların yaşına ve stiline oldukça uyumlu diyebiliriz. Her sezon yeni desenlerle karşımıza çıkan tek parça elbiseler gündelik yaşamda genç hanımlar için kurtarıcı birer parça oluyor; özel günlerde ise kumaşlar şifon ve satene dönüşüyor. 

Yelekler

Yalnızca kış aylarında değil, bahar hatta yaz aylarında da yelek modelleri çok tercih ediliyor. Özellikle kısa bluz ve gömleklerin üzerine giyerek genç hanımlar konforlu kombinler oluşturuyor. 


  • Aug 01, 2017
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

E-posta adresiniz sitede görüntülenmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.*


Top