Listelenecek bir ürün yok

2011 yılından beri tesettür dış giyimin bilindik markalarından Manttocu yurtiçi ve yurtdışında binlerce müşterisinin beğenisini kazanmış ve birçok müşteri kitlesi edinmiştir. 

Bu müşteri kitlesinin en çok memnun kaldığı dış giyim ürünlerindeki kalite ve özenli işçilik, dünya çapında beğeni kazanmıştır. Bu da müşteri kitlesinin artmasını sağlamıştır. 

Mevsimlik Kaplar

Dış giyimin en önemli parçalarından olan mevsimlik kaplar, birbirinden özel seçenekleri ile moda trendlerinin paralelinde ilerleyen seçeneklerle müşterilere sunulmaktadır. Ekonomik fiyatlar ve özel indirimler her zaman bütçe doğru ürünlerin üretilmesini sağlamaktadır. 

Mantolar

Tesettür giyim için n şık mantolar, modern seçenekler ve sportif ürünlerle her yaştan muhafazakar giyim tercih eden hanım için ideal bir alışveriş çeşitliliği sunacak ölçüde seçeneklendirilmiştir. Birbirinden şık ürünler ve fiyat avantajlarıyla her zaman iyi ürünler üretilmektedir. 

Feraceler

El işçiliğinin en usta eserlerinin ortaya çıktığı feracelerle, günlük giyimin özenli bir şekilde tasarlandığı Manttocu ferace modelleri özellikle orta yaş hanımların tercih ettiği renklerde ve modellerde üretilmektedir. Feracede kalitenin adresi olan Manttocu, şık bir görünüm isteyenler için özel el işçiliği ile üretilmiş modelleri de sezonda sunmaktadır. 

Kabanlar

Palto ve kabanlarda her zaman modern bir çizginin izlendiği Manttocu’da, her yaştan kadının stiline göre tasarlanmış bir kaban modeli bulmak mümkün. Özellikle kışın soğuk geçtiği yerler için birbirinden korunaklı ve tesettüre uygun ürünlerin bulunması mümkün olmaktadır.