Türkçe TL Turkey
Teslimat Ülkesi:
Hesabım

Tesettür ferace modelleri bu yıl da birbirinden güzel seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Tesettür giyimin en önemli parçalarından biri olan feraceler sonbahar ayları başta olmak üzere kış ve diğer mevsimlerde de önemli bir tamamlayıcı olacaklardır.  Birçok marka her sene yeni ferace modellerini vitrinlerde kullanıcılarla buluşturuyor.  Renk ve tasarım açısından siz de beğendiğiniz modelleri bulabilir ve gardırobunuza ekleyebilirsiniz. 

 

Renk Açısından Feraceler

2017 ferace modelleri içinde renk açısından krem tonlarıyla turkuaz ve pembe renklerin öne çıktığını görmek mümkün. Ayrıca kırmızı ve bordo çeşitleri de baskın renkler olarak sıkça vitrinlerde yer alıyor.  Hemen her kombine uyum sağlayan siyah renk de vazgeçilmezler arasında.  Ancak kesin olarak belli ve sabit renklerden ziyade bunların nasıl kullanıldığı konusuna daha fazla önem vermek gerekir.  Yani bir rengin popüler olması onun her yerde gelişigüzel kullanılması gerektiği anlamına gelmez. İdeal renk tonunu ayarlamak için şu maddelere önem verebilirsiniz:

Koyu renklerle koyu başka renkleri kombin etmeyin. Yani siyah ve lacivert, kahverengi ve lacivert, koyu mor tonları vs oldukça boğucu olacaktır. 

Tek renkten kaçının. Zıt renkleri kullanarak geçişi kolaylaştırın. Zorunlu olarak tek renk giymeniz gerekiyorsa da mutlaka aksesuar, çanta ya da ayakkabı da farklı bir renge yer verin.  Sadece bir kolye bile genel kıyafet havasını değiştirebilir.

Sarı renk en zor renklerden birisidir.  Özellikle ferace gibi kumaşı fazla olan bir parçada kullanacaksanız bunun hangi renklerle ve nasıl kombin edildiğine ayrıca önem vermeniz gerekir. Örneğin sarı ve hardal sarısı, yeşil tonları en uyumsuz görüntü veren tonlardır. Oldukça sıkıcı ve boğucu görüntü verir. Ancak beyaz ve sarı, toprak renkler ve sarı daha ideal görüntü oluşturur.

Ferace Modelleri 2017

Ferace modelleri 2017 arayışınızda doğru sonuca ulaşabilmek için önce tasarımlarla ilgili fikir edinebilirsiniz. Örneğin ortasında taş işlemeli modeller bu yıl bir hayli moda. Özellikle kırmızı tonlarda ve altın sarısı renk işlemelerle ideal görüntü alabilirsiniz. Siyah boydan ve ortası fermuarlı modeller bu yıl da popülerliğini koruyor.  Daha spor giyim sevenler için belden bağlamaları ve daha bol cepli kesimler görülebilir.  • Sep 14, 2017
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

E-posta adresiniz sitede görüntülenmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.*


Top