Türkçe TL Turkey
Teslimat Ülkesi:
Hesabım

2017 Aker eşarp modelleri arayışı olan tesettürlü kadınlar için bu yıl da birbirinden güzel modelleri görebilirsiniz. Hafif ve renkli görüntüsüyle eşarplar kullanım rahatlığı sağlamasının yanında kaliteli kumaş özellikleri açısından da beklentileri karşılıyor. Farklı kombinlerle değişik şekillerde kullanarak ideal tesettür görüntüsü sağlayabilirsiniz.

 

Aker Eşarp Modelleri 

Aker tesettür eşarp modelleri içerisinde öne çıkan modellerin genelde çok renkli ve parlak kumaştan olduğunu görebilirsiniz. Pembe, mavi ve sarı gibi renklerin karışık olarak kullanıldığı bu modellerde farklı bağlama stilleriyle kullanmak mümkündür. Kıyafetinizin diğer bölümlerindeki parçalara da kolayca uyum sağlayabilecek bu renkli eşarplar doğru makyaj seçimiyle size en güzel görüntüyü kazandıracaktır. Birkaç ufak detaya bakarak bunu kolayca sağlayabilirsiniz.    Eşarpların kendisi çok renkli olduğundan ve tesettür giyimde çok düz renk olmaktan kaçınmak gerektiğinden bu parçaların kullanımı size ekstra bir çaba harcamadan şıklık getirecektir. Yani sade bir kıyafetle kullanılması önerilen bu rengârenk eşarpları siz de doğru kullanımla etkili hale getirebiliriniz. Canlı renkler markanın ürünlerinde hâkim olsa da sade renk eşarp isteyenler için de kahve ve gri tonlarda seçenekler bulunmaktadır. Bunların gösteriş seviyesi diğerlerine göre daha azdır.


Eşarp Kullanımı ve Makyaj 

Tesettür giyimde makyaj unsuru her zaman kafa karıştıran bir durumdur. Bunun nedeni tesettürün kendi kullanılış amacına uygun olmayan durumların söz konusu olmasıdır. Yani daha iyi görünmek adına canlı görünmenizi sağlayacak bazı ufak dokunuşlar olabilir, ancak katmanlar halinde makyaj uygulamaları, sizin yüz ifadenizi komple değiştiren yoğun ve çok renkli makyajlar genel kullanıma aykırıdır. Aynı şekilde Aker eşarpları ya da diğer eşarplarda doğru kombini yapmak son derece önemlidir.  Örneğin yeşil, kırmızı, pembe gibi renklerden oluşan bir eşarp kullanımı varsa göz kısmını sadece eyeliner ile belirginleştirebilir ve parlatıcı gibi uygulama yapabilirsiniz. Eğer eşarp rengi daha sadeyse göz kapaklarına daha koyu tonlarda far uygulayabilirsiniz. Ruju hafif tutarak yine denge sağlayabilirsiniz.  Kıyafetlerle kombin yaparken eşarbınızın modelini öne çıkarmak ve kıyafetin daha geride kalmasını istiyorsanız sade seçimler yapabilirsiniz. Canlı kıyafetlerde eşarbı hafifletebilir ve kıyafeti vurgulayabilirsiniz.


  • Sep 22, 2017
  • Yorumlar: 0
Yorumlar: 0

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

E-posta adresiniz sitede görüntülenmez. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.*


Top